WhatsApp Messenger İndir

WhatsApp Messenger İndir, kılavuz listende yer edinen herhangi bir şahıs yahut arkadaşınla telefon üstünden süratli bildiri göndermenin en etken yoludur.

Şu anda, WhatsApp piyasadaki bütün telefon işletim sistemleriyle uyumludur: Android, iOS, Symbian and Windows Phone. Bu yüzden, aletinin modeli farketmeksizin herhangi bir arkadaşınla kontakt oluşturmak için WhatsApp kullanabilirsin.

WhatsApp Messenger İndir

WhatsApp kullanıcıları herhangi bir kullanıcıya yazılı-sesli mesajlar, bağlantılar yahut resimler gönderebilir. Otomatik fotoğraf sıkıştırma özelliği yardımıyla dosyaları göndermek oldukça kolay (resimlerin kalitelerinde düşme bulunmasına rağmen).

>> İndirme Sayfasına Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın <<

WhatsApp’ın en entresan ve en oldukça kullanılan özelliklerinden birisi kolayca kendi grubunu oluşturmanı sağlamak. Grubun kurucusu tarafınca çayır edilmiş olduğu sürece herhangi bir kullanıcı istediği gruba dahil olabilir, ve istediği vakit gruptan ayrılabilir.

WhatsApp, Android kullanıcıları için harika bir uygulamadır, bundan dolayı WhatsApp yardımıyla yazılı mesajlara artık para ödemek zorunda değilsiniz. WhatsApp uygulamasının WhatsApp PLUS ile tamamen ahenkli bulunduğunu unutmayın (bildiri gönderip almaktan dolayı).

Zıpzıp Erhan

Sınırsız hile arayan herkes için tüm mobil oyunlar ve uygulamalar özelinde paylaşımlar yapmaktan keyif alıyor. Kendisi de bu işin içinde ve oyun oynamak kadar pek çok hileli de olsa uygulamalar kullanmayı seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir