Hay Day Sınırsız Elmas Hilesi – Hay Day Para Hilesi – Hay Day Hilesi İndir

Hay Day Elma Hilesi İndir

Sınırsız Elmaslara Ulaşmak İçin Hemen Buraya ✅ TIKLAYIN

Hayday supercell aracılığıyla yapılmış tek çiftlik oyunu. 21 haziran 2012 ‘de birinci kez ios platformunda yayımlanan bu mobil oyunun yayımlandığı tarihten bu yana devamlı kendini yeniliyor ve oyuna yenilikler getirmeye devam ediyor. Şuanda 122 değişik ülkede 100 milyondan çok kullanıcı bu oyunu tercih etmekte. Aynı anda 5 milyonu aşkın kullanıcı google play’de oyuna 5 yıldız vermiş mevcut. Hayday online oynanan tek güzel oyun olduğu maksadıyla oynamak maksadıyla internete bağlı olmanız koşul. Eğlenceli oyunun gayesi ise şahsına ait çiftliğini kurup, büyüyüp, kendi arkadaşlarınla veya komşularınla ticaret gerçekleştirmek.

Şahsına hususi teknen ile, kamyon siparişlerin ile, balıkçı tekneleri ile seviyeni ilerletip nakit kazanmak olarak özetleyebilirim. Hay day nasıal oynanır sorusunun cevabına geçmeden evvel şayet eğlenceli oyunun asıl amacını ve temel gayesini anlarsak oynanış şeklini kavramamız daha basit olacaktır. Öncelikle bilinmesi gereken; hay day oyunu büsbütün tek çiftlik yönetme ve buradan yetişir elde etmeye dayalı tek oyundur. Olabildiğince neşeli olan game oynamaya başlayanları genelde bağımlı duruma getiriyor.

                                                                                                           Hay Day Elmas Hilesi

Hay Day Hilesi Nasıl Oynanır

Şayet neşeli ve sürükleyici tek müthiş oyun arıyorsanız hay day full size göre tek şahane oyun. Bu eğlenceli oyuna nasıl başlıyoruz? Eğlenceli oyunun uygulamasını google android telefonumuza veya tabletimize indirdikten sonra bu eğlenceli oyunun başlarda esasen bizi yönlendirmeye başlıyor ve kısa zaman içerisinde talimatları anladığımız maksadıyla oyuna aşina olmakta engeller çekmiyoruz. Esasen uygulama bizi yönlendirecek ve aynı anda güncel karşılaşacağımız şeylerde de tekrar yardım edecektir. Bununla beraber tabi ki işe ekin ekmekle başlıyoruz ve ekinleri sulayıp büyüttükten sonra ekinleri biçip fabrikaya paylaşıyoruz. Böylece çiftliğimizi büyütüp çiftliği denetleme etmekle meşgul oluyoruz. Hay day indirmek ve oynamak maksadıyla yazının üstüne tıklamanız yeterlidir. Eğlenceli oyunda bizi neler bekliyor. Eğlenceli oyunda bizi bekleyen birçok öğe var.

Öncelikle yalnızca ekin ekmekle başladığımız çiftliğimiz devamında kuracağımız kümes ve benzeri yerlerle değişik hayvan çeşitlerini beslememize yaramaktadır. Örneğin; tavuk çiftliği, inek çiftliği, koyun – kuzu çiftliği, domuz çiftliği ve bunun gibi çiftlikler. Her birinin onarımı, derdi tek diğer. Lakin eğlencesi de doyumsuz olmaktadır. Hay day oyununda en mühim husus zamandır. Mesela tavukların yumurta vermesi, ineklerin süt vermesi, patlıcanların ekildikten sonra büyümesi gibi hususlar hep vakit gerektirir. Tabi ki belirli tek vakit geçince telefonunuz sizi uyarır lakin beklemek sıkıcı gelecek olursa bedelini ödeyerek vakit satın alabilirsiniz.  Hay Day Elmas Hilesi

Sınırsız Elmaslara Ulaşmak İçin Hemen Buraya TIKLAYIN

 

6 thoughts on “Hay Day Sınırsız Elmas Hilesi – Hay Day Para Hilesi – Hay Day Hilesi İndir

 • 25 Şubat 2021 tarihinde, saat 19:45
  Permalink

  198251746183816268 elmas 19273472618382773 altın istiyorum

  Yanıtla
 • 25 Şubat 2021 tarihinde, saat 21:45
  Permalink

  Sonsuz elmas sonsuz para noluuurr hemeenn

  Yanıtla
 • 16 Mart 2021 tarihinde, saat 01:34
  Permalink

  1000000 elmas 100000000 qızıl paraciq isdiyirem

  Yanıtla
 • 8 Nisan 2021 tarihinde, saat 13:20
  Permalink

  50000 elmas ve Altın

  Yanıtla
 • 30 Temmuz 2021 tarihinde, saat 18:55
  Permalink

  Sınırsız elmas sınırsız altın istiyom

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir