porno

Forza Street Bedava PARA Hilesi – Forza Street Hilesi

Forza Street Hilesi İndir

Para Hilesini ❤️ İndirmek İçin ⭐ BURAYA TIKLAYIN

Bu oyunun hilesini bulabileceğiniz az sayıdaki sayfalardan birisiyiz, bu gerçekten mutlu edici. Hile aktif olarak halen çalışmaktadır. Hilenin en güncel haliyle sizlerle paylaştık. Bu hile indirmeniz taktirde gerçekten baya işinize yarayacaktır. Bu hile sayesinde paranız hiç bitmeyecek istediğiniz gibi rahatça harcayabileceksiniz. Fazla değil, bundan birkaç yıl evvel kendi akıllı telefonumda csr racing serisine ait 3 değişik oyunu da oynamıştım. Bu games, tek noktaya kadar gayet beatiful ilerliyordu fakat yavaş yavaş da kendisini, dayanılmaz tek şekilde zorlaştırıyordu. Bu noktada da klasik tek mobil oyununun avcı yanı meydana çıkıyordu. Aktör, ya kendisini mobil monitöre bağlayacaktı ya da cüzdanını açacaktı. Diğer şekilde o oyunlarda gitmek fazla olası değildi. Peki, microsoft gibi tek çatıdan çıkan, forza serisine ait olan bu güncel game da böyle mi yapıyor? Csr racing serisindeki oyunların full bilakis, forza street direkt olarak avcı yönünü meydana çıkarıyor. Fazla değil, yalnızca birkaç yarış ardından game size fazla aleni tek şekilde ne istediğini gösteriyor.

Bu eğlenceli oyunda, piyasadaki herhangi tek uygun video oyununda ilerlediğiniz gibi gitmek istiyorsanız ya tüm gün boyunca eğlenceli oyunun başından kalkmayacaksınız, ya da tüm paranızı mikro ödemelerde harcayacaksınız. Forza serisine nasıl böyle tek düzenek akıl edilmiş ve ilave edilmiş, gerçekten anlamak fazla kuvvet. Forza street oyununda tek düzey donanımı, her yarışta 1 birim eksilen benzin deposu, game içi nakit birimi ve mikro ödeme ile elde edilebilen nakit birimi bulunuyor. Ekonomi, bu hali ile uygun görünüyor fakat mutlaka öyle değil. Örneğin, eğlenceli oyunda 2 veya 3 yıldızlı tek otomobil alabilmek maksadıyla 100 tane mikro ödeme birimi veya 2000 tane çip harcamanız gerekiyor. Çipler ne yazık ki limitlenmiş yarışların arkasında gizli. Yani, aslında çip birimi konusunda devamlı olarak ortada bırakılıyorsunuz. Şu zamanda forza street içinde 50 küsür otomobil bulunuyor. Tek kere bu otomobil sayısı tek forza oyununa hakaret fakat diyelim ki bunu kafaya takmadık; tamamdır fakat çoğu vakit paranız olsa bile dilediğiniz arabayı alamıyorsunuz.

Forza Street Hilesi Nedir

Nadirlikler büsbütün rastgele, arabanın yıldızları büsbütün rastgele, arabaların kategorileri çoğu vakit rastgele… Arabanın şahsı esasen rastgele olarak veriliyor. Bu noktada da mühim sorunlar çıkıyor aslında. Evet, forza street içinde 4 değişik teçhizat kategorisi bulunuyor: super, street, sports ve muscle. Bütün bu kategoriler de kendi içlerinde arabaları; classic, retro ve uygar olmak üzere sınıflandırıyor. Sınıflar fazla fark yaratmıyor fakat kategoriler mutlaka önemli; her yarışa, her otomobil ile giremiyorsunuz. Bu yetenek, kendisini birkaç yarış sonra gösteriyor. Eğlenceli oyunda şu an hikaye anlamda 3 episode bulunuyor ve birinci bölümde de 4 değişik alt episode bulunuyor. Her alt bölümün içinde de bitirmeniz gereken 6-7 tane yarış serisi bulunuyor. Her yarış serisinde de bolca yarış bulunuyor. Yani, içerik konusunda aslında game olabildiğince varlıklı görünüyor fakat tekrar aslında öyle tek varlıklı yok. Muhtemelen 5 dakika sonra unutacağınız, belki de asla okumayacağınız hikaye ardından devamlı aynı yerlerde, aynı yarışları, çoğu vakit aynı otomobiller ile yapıyorsunuz.

Çeşitlilik diye tek şey neredeyse asla yok. Şu anda, o yarış serilerinden azcık bahsetmek istiyorum. Yarış serilerindeki amacımız, yolumuzdaki bütün arabaları yenerek, final yarışa ulaşabilmek; final yarışta da rakibimizi yenip, tek sonraki seriye geçmek. Ama her series dümdüz devinim etmiyor. Neredeyse bütün yarış serilerinde 1’den çok değişik kategoriden ve değişik alt kategoriden otomobil kullanmanız gerekiyor; kimi yarışlar sizi limitliyor ve mesela, “Sadece muscle (veya modern) sınıfından tek otomobil ile bu yarışa girebilirsiniz. ” diyor. Aslında bu fazla tek sorun değil; limitlenmiş yarışların hepsi opsiyonel fakat arkalarında mühim ödüller bulunduruyor. Başkaca şunu söylemem gerekiyor ki otomobil koleksiyonunuz 4. Düzeye ulaşana kadar bir tek otomobil ile girebiliyorsunuz yarış serilerine. 4. Derleme düzeyinde 2. Arabanızı ilave edip, 15. Derleme düzeyinde de 3. Arabanızı ekleyebiliyorsunuz serilere. Yani, eğlenceli oyunun neredeyse ortalarına kadar bir seferde tek yarış serisini %100 tek şekilde bitirmek olanaksız. Devamlı olarak normal arabayı alıp, arka dönüp, yarışları yeni baştan etmeniz gerekiyor. Bunu, 1’den çok defa yapmanız gerekiyor. Forza serisi bugüne kadar oynanışı ile beni etkilemiştir; hem forza motorsport, hem de forza horizon serisi, oynanış açısından benim maksadıyla gayet becerili idi.

Forza Street Hilesi Nasıl Oynanır

Forza street içinde ise oynanış adına herhangi tek şey bulunmuyor. Tamam, bu tek mobil game fakat yarışta toplamda 4-5 kere sol tıka basmak, 2-3 kere de sağ tıka basmak pek neşeli gelmedi bana. Forza street içinde 4-5 kere sol tıka basıyoruz sebebi virajlardan derhal evvel gazı kesip, derhal sonra da gaza basmamız gerekiyor. Sağ tıka basma sebebimiz ise nitro kullanabilmek. Onun dışında, yarış anında yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Bu da esasen eğlenceli oyunun temelidir, buyurun. Doğal şayet karşınızdaki otomobil ile sizin arabanızda fazla geniş tek kuvvet farkı mevcutsa, yarışa girmenize bile gerek yok; kendiliğinden müsabaka donanımı var eğlenceli oyunda. Bu düzenek, oynanışı sıfıra indirse de en azından vakit kaybettirmiyor bize. Oynanış anında dikkatimi çeken diğer tek şeyden daha bahsetmek istiyorum: kamera açıları. Yarış anında devamlı olarak değişen, teçhizatları sinematik tek şekilde çekmeye çalışan kamera açıları bulunuyor fakat bence bu kamera açıları, yarışın %75’i boyunca rahatsız edici tek durum alıyor. Kameraların fazla hareketli olması ve devamlı olarak değişiyor olması açıkçası beni olağan üstü rahatsız etti. Bütün bunların dışında, bahsetmiş olduğum kamera açısı dayanaktan nitro kullanımını ayarlamak da olası değil.

Şayet kendi aracınızdan daha kuvvetli tek teçhizat ile yarışıyorsanız, köşeleri nasıl döndüğünüz ve nitro kullanımını nerelere sakladığınız fazla mühim fakat kamera öyle tek yapıya sahip ki yarış sıranızda çoğu vakit önünüzü görmüyorsunuz. Bitiş çizgisine geliyor musunuz, bilemiyorsunuz bile. Gerçekten fazla enteresan tek bina. Forza street, henüz yalnızca bilgisayar maksadıyla microsoft store üzerinden çıkmış olsa da bu eğlenceli oyunun tek mobil eser olduğu olağan üstü aleni. Esasen 2019 yılında bu game ios ve google android maksadıyla çıkışını gerçekleştirecek. Bu sebepten dolayı eğlenceli oyunun graphic kalitesini ve çalışmasını ne düzeyde değerlendirmeliyiz, bunu düşünmek bile başımızı ağrıtıyor fakat umumi anlamda, bu boyundaki grafiklerin benim maksadıyla başarısız olduğunu söyleyebilirim. Hele araçların modelleri, mutlaka tek forza oyununa yakışır değil. Bu video oyununu nvidia geforce gtx 850m ile en yüksek graphic ayarlarında deneyimledim. Graphic kalitesini düşürebilmek olası değildi ve çalışma da eğlenceli oyunun yarısında 60 fps idi fakat sinematik kamera açısı sağ olsun, çoğu vakit 20 fps olarak deneyimledim oyunu. Yani, bence grafikler gibi çalışma da microsoft windows 10 üstünde pek de becerili değildi. Graphic ve çalışma dışında oyundaki sesler ve müzikler de full tek mobil game havasında. Sesler ve sound efektleri olağan üstü kolay. Azcık evvel, müzikler dedim fakat eğlenceli oyunda yalnızca 1 tane müzik bulunuyor ve arkada devamlı olarak o çalınıyor. Yani, bu mevzu hakkında ne demeliyim, gerçekten bilmiyorum.

Forza Street Hilesi Açıklaması

Ortada olağan üstü geniş tek hayal kırıklığı var benim maksadıyla. Forza street oyununun övebileceğim bir noktası, sanırım sunumu ve sunum yanında da zanaat yönetimi kendi kötülüğünü belli ediyor. Başka mobil oyunlara göre nitelikli tek sunuma sahip olan forza street, ne yazık ki kahraman dizaynı ve harita dizaynı gibi noktalarda da benim maksadıyla eksi puana düşüyor. Daha evvel hikaye maksadıyla gayet sıkıcı ve unutulabilir demiştim. Oyundaki karakterler ve harita dizaynları da aynı hikaye kadar sıkıcı ve alaka çekici değil. Forza street oyununun orijinal adı bu değildi. Şu an hatırlamıyorum fakat resmi ad farklıydı ve daha sonradan işin içine microsoft ve turn 10 studios girdi, müthiş oyunbüsbütün değiştirildi ve karşımıza bu eser çıktı. Game, bundan sonra forza serisinin adını ve logosunu taşıyor; forza motorsport geliştiricilerinin ismi, erişim ekranında geçiyor. Bana soracak olursanız, bu eğlenceli oyunun acilen forza ile olan bütün bağını kopartması gerekiyor; forza street, forza serisi maksadıyla resmen tek rezillik. Ben açıkçası microsoft şirketinin sebep umumi anlamda böylesine ucuz tek yolu seçtiğini anlamıyorum. Başkaca böylesine ucuz tek yola, forza gibi nitelikli tek dizinin sebep dahil edildiğini de anlamıyorum. Tamam, belki bu eğlenceli oyun maksadıyla dizinin ismi kullanılmak istendi, bunun üzerinden alaka çekilmek istendi fakat tekrar de bu öykü ile microsoft adlarını bağdaştıramıyorum.

Ea olsun, activision olsun, belki ubisoft da olsun fakat microsoft tarafını böyle tek durumda sebep gördüğümü anlamıyorum. Inceleme yazımın bu noktasına kadar forza street, tek forza oyunu olduğu maksadıyla benden eleştiri aldı. Diyelim ki bu tek forza oyunu değil. Buna karşın ben bu eser maksadıyla becerili tek game diyemem. Yani, mobil game dünyasından büsbütün nefret etmiyorum. O sektörde de beatiful games var. Hatta kimi avcı gibi görünen games bile bana beatiful görünüyor fakat bu game mutlaka öyle değil. Piyasada esasen bu eğlenceli oyunun düzinelerce alternatifi bulunuyor. Bu sebepten dolayı de forza street, tek forza oyunu olduğu maksadıyla dikkatinizi çekecektir fakat çekmesin efendim. Bu tek forza oyunu değil. Demek istediğim şudur ki forza street mutlaka tek rezalet. Microsoft ve turn 10 studios, böylesine tek projenin arkasında olduğu maksadıyla ve daha da muhimi, böyle tek eğlenceli oyunda forza markasını kullandıkları maksadıyla utanmalılar.

Forza Street Hilesi Kurulumu

  • Hile cihazınıza dosya konumunda inecek, dosyayı açtığınızda sizden Forza Street  oyununda ki kullanıcı adınızı yazmanızı istenecek.
  • Bot kullanıcı olmadığınızı gerçek kullanıcı olduğunuzu anlamak için için sizden telefon numaranızı isteyecek, telefon numaranızı girdikten sonra mesaj kutunuza gelen onay kodunu girip onaylıyorum butonuna tıklamanız gerekmektedir.
  • Daha sonra oyuna girip hileyi deneyebilirsiniz. Yorumlarda teşekkür etmeyi ihmal etmeyelim.

Para Hilesini İndirmek İçin BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

grandpashabet pashagaming palacebet Hızlıbahis Betwild Royalbet Betwoon izle porno doeda betwoon giriş palacebet giriş cratos royalbet giriş Cratosroyalbet Pashagaming giriş Sweet Bonanza Oyna betwoon bahis sitesi giriş en iyi bahis sitesi pashagaming grandpashabet giriş güncel palacebet giriş Royalbet giriş Cratosroyalbet giriş Hızlıbahis giriş Aviator oyunu oyna güncel grandpashabet giriş