porno

Clash of Clans Elmas Hilesi İndir – Clash of Clans Taş Hilesi İndir

Clash of Clans Elmas Hilesi İndir

Hile ⭐ Dosyasına Ulaşmak İçin Buraya ⭐ Tıklayın

Klan oyunları, klan üyelerinin klan ödüllerini artırmak maksadıyla belirli görevler yaptığı tek etkinliktir. Clash of clans’ın başka tek sağlam iyi yönü ise, ister fazla ister az vakit harcayarak oynayabiliyorsunuz. Şayet oyuna harcayabileceğiniz fazla çok zamanınız var ise, köyünüzün gelişimi savaşlardaki başarılarınız ile gerçek orantılı olarak daha süratli sağlanabiliyor. Şayet benim gibi çalışıyorsanız ama tekrar de clash of clans oynamak istiyorsanız, günde tek kaç kere köyünüzü denetleme ederek hammadelerinizi yani kaynaklarınızı toplayabilir ve lüzumlu geliştirmeleri sağlayabiliyorsunuz. Yetenekle ilerleyen seviyelerde günde tek kaç defa bakmak kafi olabiliyor. Ama ben agresifim, mücadele yapmayı severim derseniz, o vakit devamlı ordu çıkarıp hasımları yağmayabilirsiniz. Kaynak üretimi üstüne kurulu olan tek kent kurma oyunu clash of clans. Altın ve mor iksir madenlerinin seviyelerini geliştirerek saat başına üretiminizi arttırarak erişim düzeyinde daha süratli gelişebilirsiniz. Kaynak üretimi haricinde, köyünüzü yağmalardan koruyabilmek adına beatiful tek müdafa stratejisi oluşturmanız gerekiyor. Bununla beraber yapacağınız saldırılarda kullanacağınız taktiklerde mücadele başarılarınızı belirliyor. Ben saldırgan oynamayı sevmediğim maksadıyla neredeyse asla hücum düzenlemiyorum ve defansif tek taktik ile yalnızca kaynak üretimi gerçekleştiriyorum. Bu konuya da yazının ilerleyen kısımlarında yeni baştan kapsamlı tek şekilde değineceğim. Tabi onlarında sizi yağmalama ihtimali bulunuyor.

Beyhude dememiş atalarımız, parmak elden üstündür diye. Eğlenceli oyunda her şeyi tek zamanda yapabilmeniz olası değil. Bu nedenle önceliklerinizi seçerek o yönde geliştirmeleri birinci plana koymalı ve daha sonra bu yolda ilerlemlisiniz. Oyundaki binalar; belediye binası, altın madeni, iksir toplayıcı, sihir fabrikası, labaratuvar, kışla, siyah kışla, siyah iksir sondası, altın deposu, iksir deposu, siyah iksir deposu ve inşaatçı kulubesi. Bu binaların kimilerini eğlenceli oyunun derhal başında yapabiliyor iken, kimilerini yapabilmek maksadıyla belediye binanınızın seviyesini arttırmanız gerekiyor. Bu binalar haricinde bu binaları hasım saldırınların korumanızı temin eden duvarlar ve müdafa birimleri bulunuyor. Hem duvarların hem de müdafa birimlerinin düzeyleri olabildiğince mühim. Bu nedenle duvarlar ile köyünüzü beatiful tek şekilde sınırlayarak içeriye müdafa mekanizmasını en sağlam iyi şekilde kurmanız gerekiyor. Clash of clans’ı google android ve ios cihazlarınıza yükleyip kurduktan sonra oyuna birinci başta neredeyse boşa yakın tek köy ile başlıyorsunuz. Ama size takdim edilen altın ve iksirleri kullanarak tek ekip maden ve yapı gelişimi yapabilmeniz olası. Birinci aşamada en fazla gereksiniminiz kaynaklar olduğu maksadıyla altın ve iksir madenlerini oluşturmanız ve geliştirmeniz daha mühim. Bu aşamadan sonra şayet fazla çok zaman ayırabilirim diyorsanız, askeri birliklere ve binalara ehemmiyet vererek, birinci 2 – 3 günlük sürenin ardından düşmanlara saldırmaya başlayıp kaynaklarını yağmayabilirsiniz. Yapacağınız saldırılarda rakibinizi alt edip edemeyeceğini sağlam iyi tek şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Ters halde savaşların getiriden fazla götürüsü oluyor.

Clash of Clans Taş Hilesi

Clash of Clans Taş Hilesi İndir

Müdafa binaları ise şu şekilde; top, havan, okçu kulesi, hava koruması, sihirbaz kulesi, saklı tesla, x-yayı ve cehennem kulesi. Bu avunma birimlerine ilave olarak köyünüzü korumanızı temin eden başka pürüz ve patlayıcılar bulunuyor. Şayet bu birimleri köyünüzün kilit noktalarına yerleştirirseniz, saldıran rakipleriniz neye uğradığını şaşırarak tek zamanda mücadelesi kaybedebiliyorlar. Siz de becerili tek müdafa ile kupa kazanıyorsunuz. Bu eğlenceli oyunda full olarak bunu göreceksiniz. Nedeni ise ne kadar güçlü olursanız olun sizin köyünüze saldırıp sizi darma duman edecek diğer kişiler her vakit olacak. Ama savaşlarda kaynaklar haricinde tek şey kaybetmiyor olmanız ve şayet yenilirseniz şehrinize başka kişilerin de saldırmaması maksadıyla verilen kalkan dayanaktan oyundan daha çok afiyet alabiliyorsunuz. Klan oyunları başladığında köyünüzde klan oyunları kampını görürsünüz. Klan oyunlarına giriş yapmak maksadıyla 6. Düzey belediye binası veya üzerinde olmanız gerekir. Tek klanın 50 şahsiyet katılımcı kontenjanı bulunmaktadır. Şahsınıza tek savaş atadığınızda içerisinde yer aldığınız klanın klan oyunlarına kayıt olursunuz. Bu durumda şahsiyet yer usd. Klan oyunları bittiğinde diğer tek klanın üyesi olsanız da eski klanınızla klan oyunlarında en az tek savaş tamamladıysanız klan oyunları ödüllerinizi alabilirsiniz. Clash of clans, öncelikli olarak fazla kullanıcılı tek taktiksel oyunudur. Oyuncular altın, iksir, yeşil taş, siyah iksir gibi kaynaklar vasıtasıyla gelişip başka oyuncuları yenmeye çalışır.

Oyuncular, kolay tek giriş anlatımıyla beraber köylerini kurmaya başlarlar. Kurdukları binaların seviyesini yükselten oyuncular, bu sayede güncel öğelerin kilidini açar ve özelliklerin gelişmesini sağlarlar. Saldırının yanı dizi akıllı tek müdafa stratejisi geliştirilmesi gerektiren eğlenceli oyunda, başka oyuncular köye saldırabilirler. Bu nedenle hücum kadar müdafa da eğlenceli oyunda mühim tek yer tutar. Hücum maksadıyla kışlada askerler yetiştirilir ve eğlenceli oyunun sonraki safhasında kurulabilen laboratuvar ile erlerin düzeyleri geliştirilerek iyileştirilebilir. Başkaca üretilen bu askerler ile goblin olarak belirtilen cücelerin dünyalarına tekli aktör olarak saldırılar yapılabilir. İstenildiği takdirde, bu saldırılar oyuncuların düzeylerine göre donanımın eşleştirdiği oyunculara muhalif çoklu ortamda da online olarak yapılabilir. Eğlenceli oyunun her safhasında internete bağlanılması lazımdır. bu müthiş eğlenceli oyun sosyal ağ olmadan oynanamamaktadır. Kullanıldığı takdirde daha süratli gelişmeye imkan veren taşlar, kredi kartıyla play store’dan veya app store’dan nakit karşılığında alınabilmektedir. Başkaca bu savaşlarda kazanan taraf kupa sayısı kazanır, kaybedenden ise kupa sayısı normal oranda eksiltilir. Üretilen askerler, köyün savunmasında kullanılmaz. Lakin eğlenceli oyunda 50’şer oyuncunun oluşturduğu gruplar mevcuttur ve bu gruplara klan adı verilir.

Clash of Clans Elmas Hilesi

Clash of Clans Taş Hilesi Nasıl Oynanır

Eğlenceli oyunda herhangi tek klana üye olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Klana üye olunmadığı takdirde, tek lisanda bütün oyunu oynayalar ile çevrim içi sohbet yapılabilir. Oyundaki kale geliştirilip, tek klana üye olunduğu takdirde ise, klandaki üyeler arasında er paylaşımı yapılabilir. Başkaca bu klana ait hususi odada sohbet edilebilir. Eğlenceli oyunda kupa biriktirme en geniş hedeftir. Oyuncuların kupası 400 olunca bronz, 800 olunca gümüş, 1400 olunca altın, 2000 olunca kristal, 2600 olunca profesyonel , 3200 olunca şampiyon ve 4100 olunca titan ligine yerleşirler. Bu kupalar aynı dili konuşan ülke ve dünyadaki umumi sıralama maksadıyla puanlama olarak kullanılır. Klanlar arasında büyüyebilmek maksadıyla klan üyelerinin puanlarının da geniş olması lazımdır. Sebebi, klanlar arası sıralama klan üyelerinin kupa sayıları temel alınmaktadır. Kupa sayısı yükselen aktör, bundan sonra saldırılardan kazandığı takdirde daha geniş kazançlar elde etmeye ve köyünü daha sağlam iyi ilerlemeye başlar. Lakin gelişme ile beraber pek fazla materyalin de yüklenim ve geliştirme süresi ile bedeli de o oranda artmaktadır.

Google android veya ios tek telefon yada tabletiniz var ise ve bugüne kadar asla clash of clans oynamadıysanız bile, kesinlikle yakın çevrenizde oynayan birilerini görmüşünüzdür. Son yıllarda her 2 platformda da fazla sevilen olan clash of clans, geçtiğimiz günlerde liam neeson’ın oynadığı superbowl reklamı ile daha da ünlü oldu. Biz de bu müthiş eğlenceli oyun hakkında daha kapsamlı veri almak dileyen ve bu eğlenceli oyunun ne den bu kadar sevilen olduğunu heves eden ziyaretçilerimiz maksadıyla “Clash of clans nedir? Ve sebep bu kadar sevilen? Başlıklı tek azı hazırlayalım dedik. Google android ve ios versiyonları mevcut clash of clans’a birinci başladığınızda kendi adını koyacağınız tek şehriniz, daha doğrusu köyünüz oluyor. Vakit içinde bu köyü geliştirerek büyüttükçe büyütüyorsunuz. Peki bunu nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız, eğlenceli oyunun detaylarına girmemiz gerekiyor.

Clash of Clans Elmas Hilesi Kurulumu

Kaynak yönetimininden, kent defansına, birlik savaşlarından bilimsel geliştirmelere kadar pek fazla ayrıntıya sahip olan eğlenceli oyunun en geniş avantajları ise bedava ve uzun süreli oynanabilir olması. Köyünüzün gelişimini tamamlamak yıllarınızı alacağı maksadıyla, 3 gün oynayıp bırakabileceğiniz tek bu müthiş eğlenceli oyun değil. Sebebi siz geliştikçe rakipleriniz de gelişiyor ve içinizde devamlı tek hırs oluşuyor. Bu yüzden köyünüzü ilerletip anasını ağlatıcam onların moduna giriyorsunuz yanlışlıkla de olsa. Mücadele konusunu tek sonraki aşamada kapsamlı olarak anlatacağım. O yüzden köy inşaasına arka dönelim. Köyde en mühim binanız belediye binası. Bu binanın düzeyi arttıkça, yapabileceğiniz savunnma, askeri, araştırma gibi başka bütün yapı ve birimlerin sayısı da artıyor, geliştirme düzeyi de. Belediye binasından sonraki önceliğiniz ise madenler ve müdafa olmalı. Sebebi köyünüzün kalkan savunması olmadığı her an, saldırıya aleni durumda oluyor ve milyonlarca aktör olduğu maksadıyla, fazla çok olmadan hücum ile karşılaşıyorsunuz. Başkaca becerili tek müdafa size beklenmedik kupa kazanımları sağlıyor.

Ben oyunu genel anlamda defansif oynadığım maksadıyla olabildiğince mutluyum. FaKat benim oynadığım taktik büsbütün değişik ve kupa üstüne değil. Madenleri oldukça süratli maksimum düzeye çıkararak kendi üretim miktarınızı en üst düzeye çekmek, sizin maksadıyla her şeyin daha süratli ilerlemesini sağlıyor. Bu nedenle belediye binalarından sonra madenlere ehemmiyet vermeniz gerekiyor. Ama belediye binası geliştirirken dikkat etmeniz gereken nokta, belediye binasını tek üst düzeye çıkarmadan evvel, kendi düzeyinde mevcut başka bütün yapı ve birimlerin maksimum düzeye geldiğini bilmek. Yani daha çok geliştirebileceğiniz tek şeyiniz kalmadığında, belediye binasını tek üste çıkartarak daha kuvvetli rakiplerin ligine geçiş gerçekleştirmek, gireceğiniz savaşlarda ve karşılaşacağınız saldırılardaki başarı oranınızı arttırıyor.

Hile Dosyasına Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

grandpashabet pashagaming palacebet Hızlıbahis Betwild Royalbet Betwoon izle porno doeda betwoon giriş palacebet giriş cratos royalbet giriş Cratosroyalbet Pashagaming giriş Sweet Bonanza Oyna betwoon bahis sitesi giriş en iyi bahis sitesi pashagaming grandpashabet giriş güncel palacebet giriş Royalbet giriş Cratosroyalbet giriş Hızlıbahis giriş Aviator oyunu oyna güncel grandpashabet giriş