porno

Clash of Clans Elmas Hilesi – Clash of Clans Bedava Elmas Hilesi İndir

Clash of Clans Elmas Hilesi İndir

Hile Sayfasına Ulaşmak İçin Buraya ✅ Tıklayınız

Google android ve ios versiyonları mevcut clash of clans’a birinci başladığınızda kendi adını koyacağınız tek şehriniz, daha doğrusu köyünüz oluyor. Clash of clans aslında tek çevrimiçi oyundur. Kısaca size verilen tek köyü geliştirerek size muhalif gerçekleştirilen saldırıları engelleyerek köyünüzü oldukça korumalısınız. Facebook. Com bağlantısı gerçekleştirerek oyunu oynayan başka arkadaşlarınızın köyünü ziyaret edebilir ve gelişmelerini takip edebilirsiniz. bu müthiş eğlenceli oyun müdafa ve hücum üzerinedir. Müdafa kısmında köy binasının seviyesine göre size verilen duvar ve müdafa silahlarını hazırlayarak köyünüze gerçekleştirilen saldırıları arka savurabilirsiniz. Vakit içinde bu köyü geliştirerek büyüttükçe büyütüyorsunuz. Peki bunu nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız, eğlenceli oyunun detaylarına girmemiz gerekiyor. Kaynak yönetimininden, kent defansına, birlik savaşlarından bilimsel geliştirmelere kadar pek fazla ayrıntıya sahip olan eğlenceli oyunun en geniş avantajları ise bedava ve uzun süreli oynanabilir olması. Eğlenceli oyunda kimi geliştirmeleri gerçekleştirebilmeniz maksadıyla altına gereksinim bulunmaktadır. Genellikle müdafa silahları altın ile geliştirilir. Lakin er ilerletmek, üretmek içinse iksir lazım. Bu iki kaynağın dengelemek fazla önemlidir. Şayet saldırıya fazla ehemmiyet verirseniz köyünüz savunmasız kalacaktır. Savunmaya fazla ehemmiyet verirseniz hücum gücünüz az olur ve başka köylere saldırırken başarısız olarak ganimet elde edemezsiniz. Köyünüzün gelişimini tamamlamak yıllarınızı alacağı maksadıyla, 3 gün oynayıp bırakabileceğiniz tek bu müthiş eğlenceli oyun değil. Köyünüze başka oyuncular saldırdığında sizin biriktirmiş olduğunuz altın ve iksirin tek bölümünü yağmalayabilirler. Lakin bu sizi korkutmasın sebebi kaynaklarınızın tamamnı ele geçiremezler ve hücum altında şayet köyünüz kaybederse size 15 saatlik tek kalkan verilir. Kalkan başka oyuncuların size saldırmasını engelleyecektir. Sebebi siz geliştikçe rakipleriniz de gelişiyor ve içinizde devamlı tek hırs oluşuyor. Bu yüzden köyünüzü ilerletip anasını ağlatıcam onların moduna giriyorsunuz yanlışlıkla de olsa. Clash of clans’ın başka tek sağlam iyi yönü ise, ister fazla ister az vakit harcayarak oynayabiliyorsunuz. bu müthiş eğlenceli oyun dünya üstünde fazla oynanmaktadır.

Ülkemizdede olabildiğince fazla popüler eğlenceli oyunda klan kalenizi onardıktan sonra tek klana katılabilirsiniz. Klanda son tarafta mevcut sohbet alanında klandaki insanlarla sohbet edebilir yardım isteyebilirsiniz. Belkide klana katılmanın en beatiful yanı klandaki kişilerden er istek edebilmenizdir. Askerler geliştirilebilir oldukları maksadıyla sizin köy seviyeniz kuvvetli askerler üretmeye yetmeyebilir. Sizin askerlerinizden daha kuvvetli yüksek seviyeli erleri istek ederek fazla tesirli saldırılar yapabilirsiniz. Şayet oyuna harcayabileceğiniz fazla çok zamanınız var ise, köyünüzün gelişimi savaşlardaki başarılarınız ile gerçek orantılı olarak daha süratli sağlanabiliyor. Eğlenceli oyunda ani fazla er türü bulunmaktadır. Birinci askeriniz barbar olacaktır. Barbarlar köyün her türlü bölgesine saldırabilrme yeteneğine sahiptirler. Daha sonra geliştirdiğiniz kışlanın seviyesine göre askerleriniz çeşitlenecektir. Misal olarak ikinci askeriniz okçu olacaktır. Okçular uzaktan yok etme özelliğine sahiptirler. Üçüncü askeriniz cücelerdir. Cüceler tek nevi kaynak canavarlarıdır. Birinci hedefleri altın ve iksir olduğundan doğrudan yağmalama gerçekleştirmek maksadıyla ideal askerlerdir. Daha sonra gelecek er dev’dir. Devler fazla stratejik askerlerdir. Basit basit ölmeyen devlerin birinci saldıracakları yerler hücum silahlarıdır. Birinci onları hedef alarak kendilerine doğrultulmuş silahları yok ederek köyün yağmaya musait olmasını sağlarlar. Şayet benim gibi çalışıyorsanız ama tekrar de clash of clans oynamak istiyorsanız, günde tek kaç kere köyünüzü denetleme ederek hammadelerinizi yani kaynaklarınızı toplayabilir ve lüzumlu geliştirmeleri sağlayabiliyorsunuz. Yetenekle ilerleyen seviyelerde günde tek kaç defa bakmak kafi olabiliyor. Ama ben agresifim, mücadele yapmayı severim derseniz, o vakit devamlı ordu çıkarıp hasımları yağmayabilirsiniz. Tabi onlarında sizi yağmalama ihtimali bulunuyor. Beyhude dememiş atalarımız, parmak elden üstündür diye. Bu eğlenceli oyunda full olarak bunu göreceksiniz. Nedeni ise ne kadar güçlü olursanız olun sizin köyünüze saldırıp sizi darma duman edecek diğer kişiler her vakit olacak.

Clash of Clans Elmas Hilesi Nedir

Ama savaşlarda kaynaklar haricinde tek şey kaybetmiyor olmanız ve şayet yenilirseniz şehrinize başka kişilerin de saldırmaması maksadıyla verilen kalkan dayanaktan oyundan daha çok afiyet alabiliyorsunuz. Kaynak üretimi üstüne kurulu olan tek kent kurma oyunu clash of clans. Altın ve mor iksir madenlerinin seviyelerini geliştirerek saat başına üretiminizi arttırarak erişim düzeyinde daha süratli gelişebilirsiniz. Kaynak üretimi haricinde, köyünüzü yağmalardan koruyabilmek adına beatiful tek müdafa stratejisi oluşturmanız gerekiyor. Bununla beraber yapacağınız saldırılarda kullanacağınız taktiklerde mücadele başarılarınızı belirliyor. Ben saldırgan oynamayı sevmediğim maksadıyla neredeyse asla hücum düzenlemiyorum ve defansif tek taktik ile yalnızca kaynak üretimi gerçekleştiriyorum. Bu konuya da yazının ilerleyen kısımlarında yeni baştan kapsamlı tek şekilde değineceğim. Eğlenceli oyunda her şeyi tek zamanda yapabilmeniz olası değil. Bu nedenle önceliklerinizi seçerek o yönde geliştirmeleri birinci plana koymalı ve daha sonra bu yolda ilerlemlisiniz. Oyundaki binalar; belediye binası, altın madeni, iksir toplayıcı, sihir fabrikası, labaratuvar, kışla, siyah kışla, siyah iksir sondası, altın deposu, iksir deposu, siyah iksir deposu ve inşaatçı kulubesi. Bu binaların kimilerini eğlenceli oyunun derhal başında yapabiliyor iken, kimilerini yapabilmek maksadıyla belediye binanınızın seviyesini arttırmanız gerekiyor. Bu binalar haricinde bu binaları hasım saldırınların korumanızı temin eden duvarlar ve müdafa birimleri bulunuyor. Hem duvarların hem de müdafa birimlerinin düzeyleri olabildiğince mühim. Bu nedenle duvarlar ile köyünüzü beatiful tek şekilde sınırlayarak içeriye müdafa mekanizmasını en sağlam iyi şekilde kurmanız gerekiyor. Müdafa binaları ise şu şekilde; top, havan, okçu kulesi, hava koruması, sihirbaz kulesi, saklı tesla, x-yayı ve cehennem kulesi. Bu avunma birimlerine ilave olarak köyünüzü korumanızı temin eden başka pürüz ve patlayıcılar bulunuyor. Şayet bu birimleri köyünüzün kilit noktalarına yerleştirirseniz, saldıran rakipleriniz neye uğradığını şaşırarak tek zamanda mücadelesi kaybedebiliyorlar.

Siz de becerili tek müdafa ile kupa kazanıyorsunuz. Kupa demişken, eğlenceli oyunda kaynak üretimi ve seviyeniz haricinde kupaya ehemmiyet vererek, yalnızca kupa kazanmak maksadıyla de oynayabilirsiniz başka pek fazla aktör gibi. Kupa, kazandığınız savaşlardan ve becerili tek şekilde savunduğunuz düşman saldırılarından elde edebildiğniz tek mükafat donanımı. Ama oyundaki sıralamaların hepsi bu kupaya göre yapıldığı maksadıyla, kupa pek fazla aktör maksadıyla daha düşük seviyedeyken mühim tek rol alıyor. Ben bunun yanlış olduğunu düşünüyorum ama yinede her oyuncunun şahsına özgü tek bu müthiş eğlenceli oyun tarzı olacağı maksadıyla, yanlış değil şahsi tercihler diyebilirim. Clash of clans’ı google android ve ios cihazlarınıza yükleyip kurduktan sonra oyuna birinci başta neredeyse boşa yakın tek köy ile başlıyorsunuz. Ama size takdim edilen altın ve iksirleri kullanarak tek ekip maden ve yapı gelişimi yapabilmeniz olası. Birinci aşamada en fazla gereksiniminiz kaynaklar olduğu maksadıyla altın ve iksir madenlerini oluşturmanız ve geliştirmeniz daha mühim. Bu aşamadan sonra şayet fazla çok zaman ayırabilirim diyorsanız, askeri birliklere ve binalara ehemmiyet vererek, birinci 2 – 3 günlük sürenin ardından düşmanlara slrımaya başlayıp kaynaklarını yağmayabilirsiniz. Yapacağınız saldırılarda rakibinizi alt edip edemeyeceğini sağlam iyi tek şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Ters halde savaşların getiriden fazla götürüsü oluyor. Mücadele konusunu tek sonraki aşamada kapsamlı olarak anlatacağım. O yüzden köy inşaasına arka dönelim. Köyde en mühim binanız belediye binası. Bu binanın düzeyi arttıkça, yapabileceğiniz savunnma, askeri, araştırma gibi başka bütün yapı ve birimlerin sayısı da artıyor, geliştirme düzeyi de. Ama belediye binası geliştirirken dikkat etmeniz gereken nokta, belediye binasını tek üst düzeye çıkarmadan evvel, kendi düzeyinde mevcut başka bütün yapı ve birimlerin maksimum düzeye geldiğini bilmek.

Clash of Clans Elmas Hilesi Nasıl Kurulur

Yani daha çok geliştirebileceğiniz tek şeyiniz kalmadığında, belediye binasını tek üste çıkartarak daha kuvvetli rakiplerin ligine geçiş gerçekleştirmek, gireceğiniz savaşlarda ve karşılaşacağınız saldırılardaki başarı oranınızı arttırıyor. Belediye binasından sonraki önceliğiniz ise madenler ve müdafa olmalı. Sebebi köyünüzün kalkan savunması olmadığı her an, saldırıya aleni durumda oluyor ve milyonlarca aktör olduğu maksadıyla, fazla çok olmadan hücum ile karşılaşıyorsunuz. Başkaca becerili tek müdafa size beklenmedik kupa kazanımları sağlıyor. Ben oyunu genelanlamda defansif oynadığım maksadıyla olabildiğince mutluyum. Faat benim oynadığı mtaktik büsbütün değişik ve kupa üstüne değil. Madenleri oldukça süratli maksimum düzeye çıkararak kendi üretim miktarınızı en üst düzeye çekmek, sizin maksadıyla her şeyin daha süratli ilerlemesini sağlıyor. Bu nedenle belediye binalarından sonra madenlere ehemmiyet vermeniz gerekiyor. Bütün bunları yaparken son mühim nokta köyünüzün duvarlarını becerili tek şekilde dizmek. Müdafa birimleriniz ile duvarları becerili tek şekilde yerleştirebilmek maksadıyla sosyal ağ üstündeki pek fazla rehberden yardım alabilirsiniz. Bu yardımı alırken belediye binanınızın seviyesine göre yardım aramayı unutmayın. Sebebi her belediye düzeyinde yapabileceklerinin limiti daha evvel de dediğim gibi değişiyor. Aslında uygulanabilecek fazla çok taktik ve strategy bulunuduğu maksadıyla azcık da kendinizi geliştirmeniz ve yaratıcılığınızı kullanmanız maksadıyla tek zaman kendi deneylerinizi yapmanız sizin açınızdan yararlı olabilir. Ama azcık yardım almak da işinize yarayacaktır elbet. Köy aşamasının en mühim 3 kısmı bu şekilde ilerliyor. Bu aşamalardan sonra labaratuvar ve er geliştirmelerini yaparak askeri gücünüzü arttırmak ve yapacağınız saldırılarda daha basit galibiyet almak maksadıyla uğraşabilirsiniz. Köy geliştirme süreci birinci başlarda fazla süratli ilerlemesine karşın, tek zaman sonra bir tek yapı geliştirme işlemi bile 5 – 10 gün arasında sürebiliyor.

Bu nedenle ilerleyen seviyelerde şayet fazla sık mücadele yapmıyorsanız oyuna günde tek yada iki kere bakmanız kafi. Clash of clans’ın mücadele aşamaları 2 değişik alternatif tekdim ediyor. Ya tekli aktör modunda goblinler ile savaşıyorsunuz, yada başka oyuncuların köylerine savaşarak ganimet kazanıyorsunuz. Tekli aktör modunda saldıracağınız goblinler, kolay anlamda savaşların yapısını öğrenebilmeniz maksadıyla ilerletilmiş ve azcık kolay. Ama goblin köylerini yok ederek ilerledikçe daha zorlu savunmaya sahip goblin köyleri karşılaşıyorsunuz. Şayet güncel tek oyuncuysanız, savaşlarda neler olup biteceğni görmek maksadıyla goblinler ile savaşmanızı tavsiye ederim. Bu sayede savaşlarda neler yapmanız yada yapmamanız lazım olduğunu öğrenebilirsiniz. Başka metot ise fazla daha çok kaynak getirisi ile beraber fazla daha çok da risk taşıyan çevrimiçi mücadele. Bu yolu tercih ederseniz, size takdim edilen köylerden birini seçerek saldırmanız gerekiyor. Karşınıza gelen köye saldırmak istemezseniz, belirli tek altın karşılığında sonsuz olarak rakibi değiştirebiliyorsunuz. Rakibinizi seçerek düşman oyuncunun köyüne saldırmaya başladığınız an mücadelesi sona erdirmek maksadıyla 3 dakika süreniz var. Bu zaman içinde kazanmak maksadıyla kafi olan hasarı yapmanız yada rakibinizin belediye binasını yıkmanız gerekiyor. Şayet düşman köyün belediye binasını yıkmayı başarırsanız, savaşta ne olursa olsun mücadelesi siz kazanmış sayılıyorsunuz. Ama kazanacağınız ganimet miktarı düzenlediğiniz saldırıya göre değişiyor. Mücadele laf mevzusu olduğunda, clash of clans’da fazla çok kurgu meydana çıkıyor. Bazı oyuncular belediye binalarını dışarıda bırakarak rakiplerin 1 – 2 er ile onları yenebilmelerine lisans verirken, kimileri de belediye binaları üstüne öyle tek müdafa kuruyorki yıkabilene sevgi olsun. Yapacağınız savaşlar gün geçtikçe daha da zorlu olmaya başlıyor. Bunun nedeni ise bu müthiş eğlenceli oyun fazla çok müdafa birimi ile farklı binaların eklenmesi. Savaşlarda rakibinizin sinsi hamleleri sizi asla beklemediğiniz şeyler ile muhalif karşıya bırakabilir. Savaşlarda yerleştirdiğiniz erleri yönetmek olası değil. Bu nedenle erlerin yerleştirmesini yaparken en sağlam iyi kararı verdiğinize emin olmanız gerekiyor. Ters taktirde mücadelesi kaybetme ihtimaliniz yüksek. Erleri yönetebilmek olası değil fakat belirli er türlerini, sahip oldukları yeteneklere göre savaşa sokmak elinizde. Mesela en fazla kullanacağınız er şeylerinden biri devler.

Clash of Clans Elmas Hilesi Köy Savaşları

Bu devler hem fazla kuvvetli hem de müdafa binalarını hedef alarak, en yakında müdafa binalarına yürüyorlar. Bir zararlı yanları ise fazla yavaş olmaları. Savaşta kullanacağınız goblinler ise düşmanın altn ve iksir depolarına depar atarak, buraları yıkıp mücadelesi kaybetseni bile çok miktarda kaynak elde etmenizi sağlıyor. Ama goblinler fazla nadiren savaşlarda kullanılıyor. Goblinleri kullanabilmek maksadıyla ideal rakibi bulmanız gerekiyor. Şayet agresif tek clash of clans oyuncusu olmak istiyorsanız sonsuz sayıda saldırıyı yapabileceğiniz bilmeniz gerekiyor. Ama tek savaştan çıktıktan sonra, güncel askerler oluşturabilmek maksadıyla ani çok kışla binasına gereksinim duyabilirsiniz. Şayet köyünüze tek hücum alırsanız ve bu rakibiniz bu saldırısında yenmeyi başarırsa köyünüz dışarıdan gelecek başka saldırılara muhalif belirli tek zaman kalkan altına giriyor. Yani yenildiğiniz tek savaştan sonra belirli tek zaman diğer rakipler size saldıramıyor. Şayet bu kalkan köyünüzün üzerindeyken siz değişik tek köye saldırmaya çalışırsanız, yani saldırırsanız köyünüzün üstündeki kalkan iptal olur ve yeni baştan saldırılabilir duruma geliyorsunuz.

Hile Sayfasına Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız

One thought on “Clash of Clans Elmas Hilesi – Clash of Clans Bedava Elmas Hilesi İndir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

grandpashabet pashagaming palacebet Hızlıbahis Betwild Royalbet Betwoon izle porno doeda betwoon giriş palacebet giriş cratos royalbet giriş Cratosroyalbet Pashagaming giriş Sweet Bonanza Oyna betwoon bahis sitesi giriş en iyi bahis sitesi pashagaming grandpashabet giriş güncel palacebet giriş Royalbet giriş Cratosroyalbet giriş Hızlıbahis giriş Aviator oyunu oyna güncel grandpashabet giriş